Novinky na www.obec-dobravoda.cz

.


.
Vítání občánků v Dobré Vodě
11. června 2016 proběhlo slavnostní Vítání občánků do života. Při této příležitosti jsme uspořádali malou slavnost. Pozvali jsme rodiče dětí narozených od června loňského roku do konce května letošního roku, aby přišli se svými ratolestmi do zasedací místnosti obecního úřadu v tento den v 10 hodin. Poprosili jsme paní učitelky ze ZŠ a MŠ o krátké vystoupení dětí. To se dětem opravdu moc povedlo a zpestřily tím naši slavnost. Po krátkém proslovu starosty obce byli malí občánci přivítáni do velké rodiny občanů naší obce a jejich rodiče se podepsali do pamětní knihy. Noví občánci dostali malý dárek a mohli se vyfotit v kolíbce. Fotografie opět pořizoval Lukáš Hubl. Po oficiální části programu bylo připraveno malé pohoštění. Miminky se mohla ještě znovu vyfotit s rodiči nebo se sourozenci. Maminky diskutovaly především na téma miminko v rodině. Přivítali jsme 6 nových občánků, 2 chlapečky a 4 děvčátka.
Dominička Nedomu
Lucaska Hendrička van der Tol                                                           

Nikolku Kostelníkovou
Sofinku Majerníkovou
Aničku Částkovou
Nelinku Kobylkovou


Přejeme jim hlavně hodně zdraví!


 
Rozloučení s dětmi 2016
27. června 2016 proběhlo v zasedací místnosti obecního úřadu slavnostní „vyřazení“ dětí z MŠ. Ve 13 hodin přišlo 7 dětí, které po prázdninách půjdou do 1. třídy a jedna žákyně 5.třídy, která odchází na gymnázium do Velkého Meziříčí, aby se slavnostně rozloučili s mateřskou a základní školou. Děti doprovodily paní učitelky s ostatními dětmi a přišli i rodiče. Všechny přítomné přivítala paní Částková, místostarosta pan Kubiš popřál dětem mnoho jedniček ve škole a krásné prázdniny bez úrazu. Děti byly slavnostně dekorovány stužkou a dostaly pamětní list, který jim bude připomínat krásná léta v MŠ. Dostaly také malý dárek. Za to nám děti na závěr slavnosti zazpívaly.

Nastávající prvňáčči:  Petra Dvořáková, Alžběta Hladíková, Terezie Mičková z Kadolce, David Bojko, Jakub Kadlec, Adam Nedoma, Pavel Špaček

Na gymnázium odchází Veronika Dvořáková.
28.06.2016 19:40:21
Obec Dobrá Voda
Obecní úřad Dobrá Voda
Dobrá Voda 103
594 51  Křižanov


e-mail: dobravoda@tiscali.cz
Tel.: 725 101 282
e-podatelna: e-podatelna
OBEC DOBRÁ VODA - netkatalog.czMěstské, obecní úřady - netkatalog.cz
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Oficiální stránky obce Dobrá Voda u Křižanova

V případě jakýchkoli nesrovnalostí či dotazů kontaktujte administrátora stránek.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one