Novinky na www.obec-dobravoda.cz

.SDH - zajištění nakupů v době karantény

Vzhledem k nařízené karanténě a zvýšenému nebezpečí nákazy pro starší spoluobčany, Sbor dobrovolných hasičů Dobrá Voda nabízí zajištění nákupu a rozvozu potravin, drogerie a léků pro starší spoluobčany obce a pro nemocné, co musí zůstat doma kvůli nebezpečí nákazy.
Služba bude poskytována od pondělí do pátku. Objednávky hlaste prosím telefonicky každý den dopoledne v době od 8:00 do 10:00 na tel. čísle 727972411. Ten samý den proběhne nákup a v odpoledních hodinách bude doručen na nahlášené adresy.
Vzhledem ke komplikacím při placení, bude nákup dočasně pořízen z hasičského fondu. Následné vyúčtování proběhne po skončení karantény. Pokud by ovšem byla karanténa velmi dlouhá a cena by narůstala, proběhlo by alespoň částečné vyúčtování dříve. Pokladní lístky budou samozřejmě předávány s nákupem. Nákup bude probíhat pravděpodobně ve Velkém Meziříčí (Billa, Kaufland), popřípadě v Křižanově. Dle možností nakupujícího člena SDH Dobrá Voda.
Prosíme o hlášení jasné specifikace zboží. Upozorňujeme, že se jedná o službu poskytovanou členy SDH Dobrá Voda zcela zdarma a dobrovolně pro starší spoluobčany obce.
 

Rozpočtové provizorium SVK Žďársko na Q2 2020.
Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko ve smyslu zákona 250/2000 Sb. přijalo rozhodnutí, aby se po určitou dobu, nejdéle po období II.Q 2020, Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko řídil pravidly ro zpočtového provizoria, tj. čerpání je povoleno ve výši 50% výdajů k loňské skutečnosti, mimo investičních nákladů, které mohou být čerpány neomezeně.
  
Tato zpráva byla odeslána jako newsletter, neodpovídejte na ni prosím - jedná se o nekontrolovanou e-mailovou schránku. Váš dotaz tedy NEBUDE přečten. V případě jakýchkoliv otázek kontaktujte prosím správce stránek: tel 727972411 nebo prostřednictvím e-mailu DlouhyJiri@seznam.cz
19.03.2020 16:17:38
Obec Dobrá Voda
Obecní úřad Dobrá Voda
Dobrá Voda 103
594 51  Křižanov


e-mail: dobravoda@tiscali.cz
Tel.: 725 101 282
e-podatelna: e-podatelna
OBEC DOBRÁ VODA - netkatalog.czMěstské, obecní úřady - netkatalog.cz
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Oficiální stránky obce Dobrá Voda u Křižanova

V případě jakýchkoli nesrovnalostí či dotazů kontaktujte administrátora stránek.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one