Novinky na www.obec-dobravoda.cz

.


Vyhlášení nouzového stavu
V příloze naleznete usnesení vlády České republiky o vyhlášení nouzového stavu pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru /označovaný jako SARS CoV-2/ na území České republiky na dobu od 14.00 hodin dne 12. března 2020 na dobu 30 dnů.
 


Mimořádná opartření MZČR a bohoslužby
Vážení farníci, na základě vyhlášení nouzového stavu a dalších opatření, vás chci informovat, že se ruší konání páteční i nedělní mše svaté.
Po dobu trvání mimořádných opatření uděluje biskup Vojtěch Cikrle výjimku od osobní účasti na nedělní mši svaté a vyzývá ke sledování přenosů bohoslužeb na televizi Noe,  případně k poslechu na rádiu Proglas. Pokud máte možnost, sledujte aktuality na webových stránkách farnosti: www.farnostkrizanov.cz V případě nejasností volejte: 733 742 732.
V modlitbě o. Václav
 .
Tato zpráva byla odeslána jako newsletter, neodpovídejte na ni prosím - jedná se o nekontrolovanou e-mailovou schránku. Váš dotaz tedy NEBUDE přečten. V případě jakýchkoliv otázek kontaktujte prosím správce stránek: tel 727972411 nebo prostřednictvím e-mailu DlouhyJiri@seznam.cz
12.03.2020 18:45:46
Obec Dobrá Voda
Obecní úřad Dobrá Voda
Dobrá Voda 103
594 51  Křižanov


e-mail: dobravoda@tiscali.cz
Tel.: 725 101 282
e-podatelna: e-podatelna
OBEC DOBRÁ VODA - netkatalog.czMěstské, obecní úřady - netkatalog.cz
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Oficiální stránky obce Dobrá Voda u Křižanova

V případě jakýchkoli nesrovnalostí či dotazů kontaktujte administrátora stránek.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one