Novinky na www.obec-dobravoda.cz

.
 

Výšlap na Holý vrch 2020
Jako již tradičně i letos jsme se na Nový rok vydali vycházkou na Holý vrch (již po 22.). Sešli jsme se v 12:15 hod. u hasičské zbrojnice. Počasí nám přálo, bylo slunečno, a to se to odrazilo i na zvýšené účasti. Z Dobré Vody se nás nakonec v cíli na Holém vrchu sešlo 112. Ne všichni šli s hlavním pelotonem, někteří zvolili  vlastní trasu nebo jeli auty. Podobně větší účast občanů měly i ostatních obce. Dle sčítání účastníků z jednotlivých obcí se nás tak na kopci celkem sešlo 663, což je jedna z největších účastí. V cíli jsme se zahřáli dobrou gulášovou polévkou a teplým čajem, jejichž příprava byla letos v režii Vídně. Většina ,,pochodníků“ byla samozřejmě zásobená i něčím tekutým.
Všichni jsme si tam vzájemně popřáli vše nejlepší do roku 2020 a doufáme, že se příští rok na Holém vrchu zase všichni ve zdraví sejdeme.


Tato zpráva byla odeslána jako newsletter, neodpovídejte na ni prosím - jedná se o nekontrolovanou e-mailovou schránku. Váš dotaz tedy NEBUDE přečten. V případě jakýchkoliv otázek kontaktujte prosím správce stránek: tel 727972411 nebo prostřednictvím e-mailu DlouhyJiri@seznam.cz
04.01.2020 15:47:07
Obec Dobrá Voda
Obecní úřad Dobrá Voda
Dobrá Voda 103
594 51  Křižanov


e-mail: dobravoda@tiscali.cz
Tel.: 725 101 282
e-podatelna: e-podatelna
OBEC DOBRÁ VODA - netkatalog.czMěstské, obecní úřady - netkatalog.cz
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Oficiální stránky obce Dobrá Voda u Křižanova

V případě jakýchkoli nesrovnalostí či dotazů kontaktujte administrátora stránek.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one