Novinky na www.obec-dobravoda.cz

.


Lesní hospodářská evidence  
Upozorňujeme, že každý vlastník lesa je povinen vést lesní hospodářskou evidenci. Pro připomenutí:
§ 40
(1) Vlastník lesa je povinen vést lesní hospodářskou evidenci o plnění závazných ustanovení plánu a evidenci o provedené obnově lesa v jednotlivých porostech.
(2) Souhrnné údaje uvedené v odstavci 1 předá vlastník lesa orgánu státní správy lesů vždy do konce března za uplynulý kalendářní rok.
(3) Obsah, způsob vedení a předávání údajů lesních hospodářských evidencí uvedených v odstavci 1 orgánu státní správy lesů stanoví ministerstvo prováděcím právním předpisem.
(https://www.zakonyprolidi.cz/cs/1995-289)

V příloze formulář, který je zapotřebí vyplnit a předat na státní správu. Většina čerpá finanční příspěvky z NV č. 30, proto by bylo vhodné tento formulář státní správě předat - formulář viz níže (příloha). Ohledně odborné pomoci apod lze využít: Martina Lukášková, revirník OSL, e-mail: martina.lukaskova@lesycr.cz, tel: 956 154 105
.
Tato zpráva byla odeslána jako newsletter, neodpovídejte na ni prosím - jedná se o nekontrolovanou e-mailovou schránku. Váš dotaz tedy NEBUDE přečten. V případě jakýchkoliv otázek kontaktujte prosím správce stránek: tel 727972411 nebo prostřednictvím e-mailu DlouhyJiri@seznam.cz
19.02.2021 12:12:45
Obec Dobrá Voda
Obecní úřad Dobrá Voda
Dobrá Voda 103
594 51  Křižanov


e-mail: dobravoda@tiscali.cz
Tel.: 725 101 282
e-podatelna: e-podatelna
OBEC DOBRÁ VODA - netkatalog.czMěstské, obecní úřady - netkatalog.cz
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Oficiální stránky obce Dobrá Voda u Křižanova

V případě jakýchkoli nesrovnalostí či dotazů kontaktujte administrátora stránek.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one