Novinky na www.obec-dobravoda.cz

.

Vítání občánků 2019
Dne 19. 10. 2019 se konalo Vítání občánků do života. Výjimečně proběhlo z důvodu rekonstrukce kulturního domu v místní škole ve třídě mateřské školy.
Všechny přítomné přivítala paní Jiřina Částková. Děti z MŠ v Dobré Vodě měly připraven krátký program pod vedením svých učitelek. Vystoupení bylo moc pěkné, i malý dárek pro maminky a malé občánky udělaly všem velkou radost. Také přednášející děti si odnesly malou sladkost jako poděkování za básničky a písničky. Poté vystoupil starosta obce pan Vladimír Zástěra. Poděkoval rodičům za přítomnost na této malé slavnosti a popřál všem hlavně hodně zdraví a štěstí. Z jeho slov také zaznělo, že rodiče na sebe berou obrovskou odpovědnost za výchovu svých ratolestí a že máme velkou radost z toho, že přibyli noví občánci do naší obce.
Mezi nově přivítanými občánky byli tyto děti:

Amálie Kružíková, Dobrá Voda 111
Ella Částková, Dobrá Voda 135
Jan Matula, Dobrá Voda 89
Josef Bojda, Dobrá Voda 138
Pavel Wasserbauer, Dobrá Voda 114
Filip Hamák, Dobrá Voda 82
Tereza Volfová, Dobrá Voda 51

Rodiče přivítaných dětí se podepsali do pamětní knihy, kterou graficky připravuje Petra Šurdová (Žejšková).
Během této slavnosti pořizovala fotografie Barbora Klapalová a děti se mohly také vyfotit v připravené kolíbce. Po skončení oficiální části maminky živě diskutovaly na jejich nyní nejdůležitější téma – miminko v rodině. Bylo připraveno malé pohoštění koláčky a víno.
Jsme moc rádi, že nám rodiče vyšli vstříc a přišli s jejich miminkem na tuto slavnost. Doufáme, že i s připraveným programem a malými dárečky byli spokojeni a prožili pěkné sobotní dopoledne.
Jiřína Částková
 
 Tato zpráva byla odeslána jako newsletter, neodpovídejte na ni prosím - jedná se o nekontrolovanou e-mailovou schránku. Váš dotaz tedy NEBUDE přečten. V případě jakýchkoliv otázek kontaktujte prosím správce stránek: tel 727972411 nebo prostřednictvím e-mailu DlouhyJiri@seznam.cz
30.10.2019 06:10:09
Obec Dobrá Voda
Obecní úřad Dobrá Voda
Dobrá Voda 103
594 51  Křižanov


e-mail: dobravoda@tiscali.cz
Tel.: 725 101 282
e-podatelna: e-podatelna
OBEC DOBRÁ VODA - netkatalog.czMěstské, obecní úřady - netkatalog.cz
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Oficiální stránky obce Dobrá Voda u Křižanova

V případě jakýchkoli nesrovnalostí či dotazů kontaktujte administrátora stránek.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one