Novinky na www.obec-dobravoda.cz

Kulturní akce v Dobré Vodě - březen a duben
 
11.března - Zveme všechny malé i velké děti 11. března do kulturního domu na tradiční karneval. Začátek karnevalového reje bude v 13.30 hodin. Hudba, občerstvení a tombola zajištěna! Karneval pořádá ZŠ a MŠ za spolupráce místních hasičů.

16. března od 18 hodin se koná beseda o Africe - Tanzanii. Do klubu hasičů přijde povyprávět Tomáš Klapal a Michael Kubiš. Určitě nás zaujmou svými zážitky i útrapami při cestě a pobytu v daleké zemi.

17. březen bude ve znamení turnaje. Soutěžit se bude v klasické stolní hře Člověče, nezlob se! Začátek prezence v 13 hodin v sále kulturního domu a hrát se začne v 13.30 hodin. Hledáme nové šikovné hráče, tak kdo můžete, přijďte si zahrát! Čekají na všechny nejen úsměvné zážitky, ale také zajímavé výhry.

23. března opět v klubu hasičů od 17 hodin proběhne v pořadí druhá beseda Jak se žilo "Otci vlasti"? - život v době Karla IV (stolování,hygiena,oděvy ... ) Přednášet bude pan Mgr. Stanislav Mikule. Součástí besedy bude i promítání. Vstupné 30 Kč. Malé občerstvení bude zajištěno. Všichni jste srdečně zváni!

13. dubna zakončíme kulturní vyžití v naší obci třetí besedou. Od 19 hodin v klubu hasičů bude povídat pan Ing. Karel Hromek. Téma besedy - Dějiny křižanovské farnosti.


Doufáme, že si z této nabídky vyberete a přijdete si poslechnout zajímavé povídání, nebo si zasoutěžíte!
10.03.2018 08:48:04
Obec Dobrá Voda
Obecní úřad Dobrá Voda
Dobrá Voda 103
594 51  Křižanov


e-mail: dobravoda@tiscali.cz
Tel.: 725 101 282
e-podatelna: e-podatelna
OBEC DOBRÁ VODA - netkatalog.czMěstské, obecní úřady - netkatalog.cz
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Oficiální stránky obce Dobrá Voda u Křižanova

V případě jakýchkoli nesrovnalostí či dotazů kontaktujte administrátora stránek.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one