Hlavní stránka

Vítej­te na webo­vých strán­kách obce Dobrá Voda
 
         Znak Dobré VodyObec Dobrá Voda leží v nad­moř­ské výšce 560 metrů. První pí­sem­ná zprá­va po­chá­zí z již roku 1250. Obec se na­chá­zí v jednou z  nej­hez­čích koutů Vy­so­či­ny a v současnosti má 340 obyvatel. Od roku 2010 má také zaregistrovaný znak, který vychází z původní pečetě obce. V obci se nachází škola do 5-té třídy a školka s dětským hřištěm, menší fotbalové hřiště, kaplička vysvěcena Sv. Cyrilovi a Metodějovi, klubovna SDH a je zde také velký kulturní sál. Více v sekci " O Obci"...

Sběr železného šrotu

V pátek 29. 3. 2019 v odpoledních hodinách provede Sbor dobrovolných hasičů v naší obci sběr železného šrotu a vysloužilých elektrospotřebičů (ledničky, sporáky, pračky, PC, mikrovlnky a vše, co se dá zapojit do zásuvky nebo je na baterie). Sběr proběhne tradičním způsobem. Hasiči Vám případně s vynesením šrotu a elektrospotřebičů pomohou.
Děkujeme za spolupráci a podporu sboru.

Sbor dobrovolných hasičů v Dobré Vodě Vás všechny srdečně zve v sobotu 2. března 2019 od 20,00 hodin na Maškarní bál do kulturního domu. K tanci a poslechu bude hrát Jára Kaštan se svojí skupinou. Připraveno bude bohaté občerstvení, tombola a taneční překvapení. Budeme moc rádi pokud přijdete v maskách, nejlépe jako pohádková bytost. Jestli můžete hasičům přispět něčím do tomboly, přineste prosím dárek v pátek 1. března do kulturního domu.  Od 18,00 hodin budeme chystat sál a tombolu. Předem děkujeme!
V neděli 3. března 2019 jste všichni zváni na Maškarní průvod. Sraz masek je před 12,00 hod. v kulturním domě.
Těšíme se na Vás. Svojí účastí podpoříte pokračování této tradice a napomůžete jejímu předávání dál. Přijďte se pobavit a také podpořit místní hasiče!

SDH Dobrá Voda


COOP příjme prodavačku
COOP družstvo Velké Meziříčí přijme PRODAVAČE/KU na plný pracovní úvazek pro provozovnu DOBRÁ VODA. Nástup možný IHNED.
Požadujeme:
Výuční list nebo praxe v oboru výhodou
Vztah k zákazníkům
Spolehlivost a příjemné vystupování
Komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost

V případě zájmu zasílejte své životopisy pí. Zemanové na adresu:  zemanova.vl@seznam.cz nebo kontaktujte telefonicky na číslo +420 777 778 202. Více informací naleznete na http://www.coopvelmez.cz/kariera/1159-dobra-voda-inzerat

Čistá VYSOČINA 2019
Zastupitelstvo obce schvaluje uspořádat úklid okolo komunikací v rámci akce Čistá Vysočina dne 12.4.2019 od 16,00 hodin.
.

Prodej stavebních pozemků - II.etapa
VŠE JIŽ PRODÁNO
Zastupitelstvo obce na svém zasedání ze dne 2.6.2017 projednalo podmínky prodeje stavebních pozemků II. etapa.
Zastupitelstvo obce schvaluje prodat pět stavebních pozemků za cenu 420,-- Kč/m2, s tím, že smluvně bude sjednáno předkupní právo obce do doby kolaudace stavby. Pokud dojde ke kolaudaci rodinného domu do 4 let od prodeje pozemku, bude kupujícímu vrácena částka 50,-- Kč/m2. Pokud stavba nebude zahájena do dvou let od prodeje pozemku, má kupující povinnost pozemek prodat zpět obci. Budou se prodávat pozemky viz plánek níže. Podrobnosti a informace poskytne obecní úřad v úřední hodiny.
Dle usnesení zastupitelstva obce ze dne 3.9.2018 se další záměr na prodej zbývajících 6-ti parcel prozatím vypisovat nebude.
prodej pozemku II etapa 4.jpg
.


Nový územní plán obce Dobrá Voda
Zastupitelstvo obce Dobrá Voda na svém zasedání dne 18.3.2016 rozhodlo o změně územního plánu obce Dobrá Voda. Toto rozhodnutí bylo přijato především z důvodu plánované výstavby čistírny odpodních vod (ČOV) a s tím spojené budování kanalizace v obci.

Územně plánovací dokumentace - Dobrá Voda:
http://www.velkemezirici.cz/mestsky-urad/uzemni-planovani/uzemni-plany-ve-spravnim-obvodu-orp-velke-mezirici/1227-dobra-voda#belowmap

8.3.2019 - Veřejné projednání návrhu Územního plánu Dobrá Voda - Veřejná vyhláška.
27.11.2017 - Projednání návrhu zadání Územního plánu Dobrá Voda - Veřejná vyhláška.
5.4.2017 - Zadání zpracování Územního plánu Dobrá Voda firmě Ing.Arch.Janu Psotovi, Studio P, ze Žd'áru nad Sázavou, schváleno zastupitelstvem na zasedání dne 5.4.2017
7.12.2017 - Veřejná vyhláška - oznámení o projednání návrhu územního plánu obce Dobrá Voda.
Internetové stránky SDH:
Na adrese http://hasicidv.7x.cz jsou dostupné stránky hasičů - informace, fotky atd.
Na adrese http://hasicidv.zonerama.com jsou hasičské fotky
Matěj Klapal
Obecní úřad Dobrá Voda
Dobrá Voda 103
594 51  Křižanov


e-mail: dobravoda@tiscali.cz
Tel.: 725 101 282
e-podatelna: e-podatelna
OBEC DOBRÁ VODA - netkatalog.czMěstské, obecní úřady - netkatalog.cz
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Oficiální stránky obce Dobrá Voda u Křižanova

V případě jakýchkoli nesrovnalostí či dotazů kontaktujte administrátora stránek.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one