Hlavní stránka

Vítej­te na webo­vých strán­kách obce Dobrá Voda
 
         Znak Dobré VodyObec Dobrá Voda leží v nad­moř­ské výšce 560 metrů. První pí­sem­ná zprá­va po­chá­zí z již roku 1250. Obec se na­chá­zí v jednou z  nej­hez­čích koutů Vy­so­či­ny a v současnosti má 340 obyvatel. Od roku 2010 má také zaregistrovaný znak, který vychází z původní pečetě obce. V obci se nachází škola do 5-té třídy a školka s dětským hřištěm, menší fotbalové hřiště, kaplička vysvěcena Sv. Cyrilovi a Metodějovi, klubovna SDH a je zde také velký kulturní sál. Více v sekci " O Obci"...

COOP příjme prodavačku
COOP Družstvo Velké Meziříčí přijme vedoucí na provozovnu DOBRÁ VODA. Viz: http://www.coopvelmez.cz/kariera/604-dobra-voda
Požadujeme:
v
ýuční list nebo praxe v oboru výhodou, vztah k zákazníkům,spolehlivost a příjemné vystupování,komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost
Nabízíme:
zázemí stabilní české společnosti, firemní benefity

V případě zájmu zasílejte své životopisy p. Dočekalovi na adresu: lukas.docekal@coopvelmez.cz nebo kontaktujte telefonicky na číslo +420 720 976 500.

.

 


Čistá VYSOČINA 2018
Úklid veřejného prostranství a přírody na VYSOČINĚ se uskuteční v pátek 20.4 od 16:00 u KD.
viz, leták Kraje: https://www.kr-vysocina.cz/assets/File.ashx?id_org=450008&id_dokumenty=4084307
 

 
Kulturní akce v Dobré Vodě - březen a duben
11.března - Zveme všechny malé i velké děti 11. března do kulturního domu na tradiční karneval. Začátek karnevalového reje bude v 13.30 hodin. Hudba, občerstvení a tombola zajištěna! Karneval pořádá ZŠ a MŠ za spolupráce místních hasičů.

16. března od 18 hodin se koná beseda o Africe - Tanzanii. Do klubu hasičů přijde povyprávět Tomáš Klapal a Michael Kubiš. Určitě nás zaujmou svými zážitky i útrapami při cestě a pobytu v daleké zemi.

17. březen bude ve znamení turnaje. Soutěžit se bude v klasické stolní hře Člověče, nezlob se! Začátek prezence v 13 hodin v sále kulturního domu a hrát se začne v 13.30 hodin. Hledáme nové šikovné hráče, tak kdo můžete, přijďte si zahrát! Čekají na všechny nejen úsměvné zážitky, ale také zajímavé výhry.

23. března opět v klubu hasičů od 17 hodin proběhne v pořadí druhá beseda Jak se žilo "Otci vlasti"? - život v době Karla IV (stolování,hygiena,oděvy ... ) Přednášet bude pan Mgr. Stanislav Mikule. Součástí besedy bude i promítání. Vstupné 30 Kč. Malé občerstvení bude zajištěno. Všichni jste srdečně zváni!

13. dubna zakončíme kulturní vyžití v naší obci třetí besedou. Od 19 hodin v klubu hasičů bude povídat pan Ing. Karel Hromek. Téma besedy - Dějiny křižanovské farnosti.


Doufáme, že si z této nabídky vyberete a přijdete si poslechnout zajímavé povídání, nebo si zasoutěžíte!
.

Prodej stavebních pozemků - II.etapa
Zastupitelstvo obce na svém zasedání ze dne 2.6.2017 projednalo podmínky prodeje stavebních pozemků II. etapa.
Zastupitelstvo obce schvaluje prodat pět stavebních pozemků za cenu 420,-- Kč/m2, s tím, že smluvně bude sjednáno předkupní právo obce do doby kolaudace stavby. Pokud dojde ke kolaudaci rodinného domu do 4 let od prodeje pozemku, bude kupujícímu vrácena částka 50,-- Kč/m2. Pokud stavba nebude zahájena do dvou let od prodeje pozemku, má kupující povinnost pozemek prodat zpět obci. Budou se prodávat pozemky viz plánek níže. Podrobnosti a informace poskytne obecní úřad v úřední hodiny.
prodej pozemku II etapa 2.jpg
.


Nový územní plán obce Dobrá Voda
Zastupitelstvo obce Dobrá Voda na svém zasedání dne 18.3.2016 rozhodlo o změně územního plánu obce Dobrá Voda. Toto rozhodnutí bylo přijato především z důvodu plánované výstavby čistírny odpodních vod (ČOV) a s tím spojené budování kanalizace v obci.

Územně plánovací dokumentace - Dobrá Voda:
http://www.velkemezirici.cz/mestsky-urad/uzemni-planovani/uzemni-plany-ve-spravnim-obvodu-orp-velke-mezirici/1227-dobra-voda#belowmap

27.11.2016 - Projednání návrhu zadání Územního plánu Dobrá Voda - Veřejná vyhláška.
5.4.2017 - Zadání zpracování Územního plánu Dobrá Voda firmě Ing.Arch.Janu Psotovi, Studio P, ze Žd'áru nad Sázavou, schváleno zastupitelstvem na zasedání dne 5.4.2017
7.12.2017 - Veřejná vyhláška - oznámení o projednání návrhu územního plánu obce Dobrá Voda.
Internetové stránky SDH:
Na adrese http://hasicidv.7x.cz jsou dostupné stránky hasičů - informace, fotky atd.
Na adrese http://hasicidv.zonerama.com jsou pro změnu hasičské fotky
Matěj Klapal
Obecní úřad Dobrá Voda
Dobrá Voda 103
594 51  Křižanov


e-mail: dobravoda@tiscali.cz
Tel.: 725 101 282
e-podatelna: e-podatelna
OBEC DOBRÁ VODA - netkatalog.czMěstské, obecní úřady - netkatalog.cz
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Opište prosím kontrolní kód "5176"
Oficiální stránky obce Dobrá Voda u Křižanova

V případě jakýchkoli nesrovnalostí či dotazů kontaktujte administrátora stránek.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one